Tłumaczenia rosyjskie - Cennik

Tłumaczenia językowe (pisemne i ustne):

 • Umowy
 • Kontrakty
 • Dokumenty
 • Oferty handlowe
 • Korespondencja handlowa i inna
 • Kompleksowe tłumaczenie stron internetowych
 • Ulotki i materiały reklamowe
 • Wizytówki
 • Techniczne (dokumentacja techniczno-ruchowa, instrukcje obsługi, teksty specyfikacji, oferty i inne)
 • Medialne
 • Rozmowy biznesowe i spotkania towarzyskie (tłumaczenia konsekutywne, szeptane, towarzyszące)
 • Tłumaczenia wyjazdowe (misje gospodarcze, targi, spotkania, wyjazdy)
 • Tłumaczenie dowolnego tekstu
 • Redagowanie, poprawianie błędów w istniejących tłumaczeniach. Korekta każdej treści
 • Cennik

  Cennik tłumaczeń pisemnych wykonywanych w trybie zwykłym

  z języka na język podstawowa cena netto
  za 1 str./1800
  znaków ze spacjami
  rosyjski polski 49 zł
  polski rosyjski 49 zł

  Tłumaczenia wykonywane w trybie zwykłym do 5 stron dziennie.
  Tłumaczenia wykonywane w trybie ekspresowym do 8 stron dziennie. W przypadku trybu ekspresowego należy doliczyć do ceny podstawowej 40% (przy tłumaczeniach specjalistycznych należy uwzględnić dodatkowo 30%).
  Istnieje możliwość wykonania przekładu w trybie pilnym, należy doliczyć 80% do ceny podstawowej (przy tłumaczeniach specjalistycznych należy uwzględnić dodatkowo 30%).

  Wykonujemy tłumaczenia rosyjskie specjalistyczne zawierające skomplikowane słownictwo i wyrazy (techniczne, certyfikaty jakości, analizy, raporty, umowy handlowe, kontrakty i informatyczne). Przy zamówieniu tłumaczenia specjalistycznego należy doliczyć 30% do stawki podstawowej. Wykonany przekład możemy zapisać w formacie tekstowym doc lub innym. Wykonane tłumaczenia są gotowe bezpośrednio do druku, umieszczenia w odpowiednich źródłach lub na stronie internetowej i nie wymagają korekty lingwistycznej.

  Zlecenie

  Wycena jest bezpłatna, w tym celu należy wysłać do nas materiały do przetłumaczenia mailem, najlepiej w formacie MS Office (doc, xls, ppt), PDF, JPEG, TIF lub HTML. W zapytaniu o wycenę należy wskazać oczekiwany termin realizacji zlecenia. Przed wykonaniem zlecenia zawsze jest podawana przewidywalna cena końcowa zleconego przekładu. Wycena tłumaczenia następuje maksymalnie w ciągu 24 godzin po wysłaniu zapytania. Zrealizowane zamówienie wysyłamy do Zleceniodawcy mailem lub faksem. Na życzenie wysyłamy materiały listem w formie wydruku (format A4) lub na płycie cd.

  Zamówić wycenę

  Po wykonaniu wyceny i ustaleniu wszelkich szczegółów, usługi są realizowane na podstawie wystawionej faktury pro-forma bądź obustronnie zawartego zlecenia. Zleceniobiorca może zażądać od Klienta wpłaty zaliczki przed wykonaniem zlecenia w kwocie nie mniejszej niż 30% wartości przekładu (w przypadku zawartego zlecenia).

  Podczas realizacji zleconego przekładu prowadzący tłumacz języka rosyjskiego (tłumacz rosyjski) jest w stałym bezpośrednim kontakcie z Klientem, także po wykonaniu zlecenia na wypadek różnych pytań czy pomocy. Kontakt telefoniczny, mailowy, osobisty - spotkanie u Klienta.

  Na terenie Warszawy i najbliższych okolic możemy zastosować metodę „door-to-door” polegającą na osobistym odbiorze tekstów do przetłumaczenia i osobistej dostawie wykonanych tłumaczeń do Zleceniodawcy. Dojazd do Klienta gratis.

  Cennik tłumaczeń ustnych

  Rozmowy biznesowe i spotkania towarzyskie (tłumaczenia konsekutywne, szeptane, towarzyszące; spotkania, wyjazdy, targi, wystawy, wizyty, szkolenia, prezentacje, negocjacje, konferencje prasowe, obsługa delegacji, rozmowy telefoniczne-skype).

  • Сena: 150 zł netto za pełne 60 minut pracy tłumacza, cena nie zależy od okoliczności wykonywanych tłumaczeń. Minimalna wartość zamówienia 60 minut. Na terenie Warszawy i najbliższych okolic dojazd do Klienta w cenie. Poza Warszawą dojazd samochodem do Klienta 1,50 zł netto/km lub pokrycie kosztów dojazdu pociągiem bądź autobusem.

  Tłumaczenia symultaniczne (tłumaczenia kabinowe wykorzystywane podczas konferencji i kongresów przy użyciu specjalnego sprzętu audio, sprzęt dostarcza Zleceniodawca).

  • Cena: 180 zł netto za 60 minut pracy jednego tłumacza, minimalny blok rozliczeniowy 4-godziny (240 minut). Na terenie Warszawy i najbliższych okolic dojazd do Klienta w cenie. Poza Warszawą dojazd samochodem do Klienta 1,50 zł netto/km lub pokrycie kosztów dojazdu pociągiem bądź autobusem.

  Do wszystkich cen należy doliczyć podatek VAT (23%).*

  *UWAGA: Istnieje możliwość nawiązania współpracy na podstawie umowy zlecenia lub umowy o dzieło.

   

  Atrakcyjne rabaty dla stałych Klientów!


  Bezpośredni kontakt z tłumaczem języka rosyjskiego tel. +48 796 499 690

  biuro (at) rosyjski-tlumaczenia.com.pl
  rosyjskitlumaczenia24h (at) gmail.com

  W przypadku intensywnej bieżącej pracy naszych tłumaczy, zastrzegamy sobie prawo do nie przyjmowania nowych zleceń.