Polska-WNP

news dodany 5.02.14

Na naszej stronie internetowej została zaktualizowana podstrona fotogalerii Moskwa. Zapraszamy do współpracy!.

Artykuł opracował
Zespół rosyjski-tlumaczenia.com.pl - Tłumacz języka rosyjskiego


news dodany 22.11.12

Na naszej stronie internetowej została dodana nowa podstrona Rosyjski w biznesie. Zapraszamy do współpracy!.

Artykuł opracował
Zespół rosyjski-tlumaczenia.com.pl - Tłumacz języka rosyjskiego

news dodany 18.01.12
 

Na naszej stronie internetowej zostały dodane nowe podstrony Targi w Rosji, Ukrainie, Wyjazdy do Rosji, na Ukraine i Obsługa rosyjskojęzycznych Klientów. Zapraszamy do współpracy!.

Artykuł opracował
Zespół rosyjski-tlumaczenia.com.pl - Tłumacz języka rosyjskiego


news dodany 17.04.11
 

W związku z intensyfikacją stosunków Polski z krajami WNP, zbliżającymi się mistrzostwami Europy w piłce nożnej "EURO 2012" zalecamy wszystkim podmiotom profesjonalnie przygotować się do sprawnych i rezultatywnych gospodarczo stosunków z Klientami rosyjskojęzycznymi. Oferujemy  kompleksowe tłumaczenie stron internetowych, materiałów marketingowych, informacyjnych, pozycjonowanie w rosyjskim internecie, również tłumaczenia ustne na wypadek spotkań biznesowych, negocjacji z Klientami. Także oferujemy różną pomoc w kontaktach z rynkiem Wschodnim i Klientami rosyjskojęzycznymi.

Artykuł opracował
Zespół rosyjski-tlumaczenia.com.pl - Tłumacz języka rosyjskiego


news dodany 07.01.10
 

Polska i kraje WNP a w szczególności Rosja, Ukraina, Kazachstan, Uzbekistan i Białoruś są partnerami handlowymi o potencjalnie dużych możliwościach rozwijania istniejących wzajemnych kontaktów gospodarczych i handlowych. Stosunki gospodarcze Polski z Krajami WNP reguluje wiele umów i porozumień dwustronnych. Traktaty, umowy o handlu i wielosektorowej współpracy gospodarczej tworzą podstawy prawne dwustronnych stosunków Polski z poszczególnymi krajami WNP. Realizacja tej współpracy obecnie w praktyce dokonuje się poprzez obustronny handel międzynarodowy, spółki joint venture, wspólne przedsiębiorstwa, aktywną obecność polskich inwestorów na Wschodzie, prowadzenie dwustronnych prac naukowo-badawczych, organizacje wspólnych targów, wystaw handlowo-technicznych, także poprzez wymianę specjalistów, top menedżerów i szeroki zakres usług konsultingowych. Argumenty ekonomiczne na rzecz umacniania stosunków Polski, a także Unii Europejskiej ze Wschodem to przede wszystkim fakt, że rynek krajów WNP jest ogromnym rynkiem zbytu dla produktów polskich i unijnych. W szczególności dla produktów branży FMCG, produktów przemysłu chemicznego, tworzyw sztucznych, produktów pochodzenia roślinnego, artykułów włókienniczych, obuwia, nakryć głowy, artykułów z kamienia, wyrobów ceramicznych, szkła, metalów nieszlachetnych, maszyn i urządzeń, sprzętu elektrycznego i elektrotechnicznego, sprzętu transportowego, przyrządów i aparatury, optycznych, fotograficznych, pomiarowych, kontrolnych, artykułów przemysłowych różnych – mebli, prefabrykatów budynków, rozwiązań IT dla biznesu, usług z zakresu outsourcingu. Aktualnie kraje WNP są dla Polski dobrym źródłem do pozyskiwania surowców, produktów mineralnych, produktów przemysłu chemicznego, komponentów do produkcji materiałów budowlanych, tworzyw sztucznych, drewna i artykułów z drewna, papieru, tektury, różnych materiałów i artykułów, artykułów z kamienia, wyrobów ceramicznych, szkła, materiałów nieszlachetnych, sprzętu transportowego, różnych artykułów przemysłowych, usług budowlanych. Strategicznymi wynikami współpracy są wspólne przedsięwzięcia o dużym rezonansie społecznym – Mistrzostwa Europy „EURO 2012”, budowa ropociągu „Odessa-Brody-Płock-Gdańsk”, polskie inwestycje w ważne sektory gospodarki w Rosji, Ukrainie, Kazachstanie, aktywnie rozwijająca się wzajemna turystyka, bardzo dobre obustronne wyniki handlu Polski z Rosją i Ukrainą. Kluczową pozycją współpracy w obustronnych stosunkach jest aktywizacja małych i średnich przedsiębiorstw, gospodarczej inicjatywy obywatelskiej. Wspólny handel, inwestycje, projekty i programy łączą i stwarzają perspektywy rozwoju współpracy państw, a także perspektywy lepszego, ciekawszego życia dla obywateli.

Artykuł opracował
Zespół rosyjski-tlumaczenia.com.pl - Tłumacz języka rosyjskiego